جهان ورزش
۲۸ /۰۶ /۱۳۹۳
 
۲۴ :۱۳ :۰۰
- 0
Alternate Text
+ 0
خبر شماره ۲۰۱۲۱۲۲۷۲۲۲۲۳۳
جهان ورزش
جهان ورزش
جهان ورزش
جهان ورزش
تعداد بازدید : ۲۱۳
ادعای بامزه سرمربی گسترش فولاد در لیگ یک
خطیبی: در نیم‌فصل دوم دروازه‌ها کوچکتر می‌شود
رسول خطیبی، سرمربی و بازیکن گسترش فولاد تبریز که تیمش نیم‌فصل اول را با قهرمانی به پایان برد، آماده شروع نیم‌فصل دوم است.

 

حیران حیدری

 او برای حفظ آمادگی تیمش در تعطیلات نیم فصل اردویی را در کیش برگزار کرد. خطیبی مدعی‌ست با اینکه در نیم‌فصل دوم کار سخت‌تر می‌شود ولی تیمش در انتهای لیگ یک، قهرمان می‌شود و به طور مستقیم به لیگ برتر صعود می‌کند. گفتگوی او با تماشا را در زیر می‌خوانید:

 

در آستانه شروع نیم‌فصل دوم وضعیت گسترش چگونه است؟

با توجه به عملکرد خوب تیم در نیم فصل اول، همچنین برگزاری اردو در کیش و جذب چند بازیکن خود را برای بازی ها نیم فصل دوم آماده کرده‌ایم.

 

الان به عنوان صدرنشین باید با دیگر تیم‌ها بازی کنید. فکر نمی‌کنید این مسئله شرایط شما را سخت‌تر از نیم‌فصل اول کند؟

جدا از این مسئله، نیم فصل دوم همیشه سخت‌تر و حساس‌تر از نیم فصل اول است و دروازه‌ها کوچکتر می‌شوند. من این مسائل را به بازیکنان گوشزد کرده‌ام و امیدوارم در نیم‌فصل دوم بهتر ظاهر شده تا به لیگ برتر صعود کنیم.

 

در نقل و انتقالات چه بازیکنانی را جذب کردید؟

صابر میرقربانی، فرید خطیبی، بهزاد ذبیحی و علیرضا عبادی بازیکنان جدید گسترش هستند که با توجه به نیاز ما و حساسیت بازی‌های آینده از آنها استفاده خواهیم کرد. بازیکنان فعلی هم از لحاظ روحی و روانی در سطح بالایی قرار دارند و آماده شروع مسابقات هستند.

 

در نیم‌فصل اول با اینکه همیشه در رتبه‌های بالای جدول بودید ولی در بازی‌های خانگی تماشاگران کمی می‌آمدند. فکر می‌کنید که استقبال هواداران در نیم‌فصل دوم بهتر شود؟

با توجه به حساسیت بازی‌ها، حضور هواداران می‌تواند دلگرمی خاصی به بازیکنان دهد. اتفاقی که در نیم‌فصل اول برای ما زیاد استفاده کنیم.  بازیکنان هم با دیدن حمایت هواداران تلاش خود را بیشتر می‌کنند. این حمایت‌ها برای هر تیمی خوب خواهد بود. حالا که در کورس صعود قرار داریم از هواداران می‌خواهیم در این روزها ما را تنها نگذاشته و حمایت کنند که با حضور در لیگ برتر به عنوان یک تیم بومی و خصوصی برای شهرمان افتخار‌آفرینی کنیم.

 

برای قهرمانی در نیم‌فصل، جشن قهرمانی برگزار کردید؟

مسئولان کارخانه جشنی را تدارک دیدند که در آن  مسئولان ورزشی استان حضور داشتند. البته نباید به این قهرمانی‌ها دل بست.  چون در نیم‌فصل به کسی جام نمی‌دهند. قهرمان در آخر فصل مشخص می‌شود. ما تلاش خود را می‌کنیم که در پایان لیگ قهرمان شده و به طور مستقیم به لیگ برتر صعود کنیم.

 

نکته: گسترش؛ بدون خروجی در نقل‌وانتقالات

گسترش فولاد در نقل و انتقالات هیچ خروجی نداشته است. به نظر می رسد رسول خطیبی حاضر نیست مهره‌ای را بفروشد و تنها با خرید چند بازیکن تیمش را تقویت کرده است. صابر میرقربانی از شهرداری تبریز به این تیم آمده است. علیرضا عبادی و بهزاد ذبیحی هم از نساجی به این تیم تبریزی پیوستند. فرید  خطیبی دیگر بازیکنی است که در نیم‌فصل به گسترش امده است. تشابه اسمی او با سرمربی باعث به وجود امدن شائبه‌هایی درباره خرید این بازیکن شد. ولی رسول خطیبی  به تماشا گفت که این بازیکن اصلا هیچ نسبت فامیلی با او ندارد و قبلا در سالی که تراکتور لیگ برتری شد در این تیم بازی می کرد.

 

نظر شما ...
نام :
متن :
Captcha
متن داخل عکس را بنویسید :
ارسال
158
© Copyright 2009 Jehane Varzesh Online Newspaper
Design & Developed by : Adrian Information Technology Group